בלוג

יד ביד – חיבורים בסימן אמנות

קבוצת הנשים 'יד ביד' או 'אִיד / إيد ביד – יהודיות ודרוזיות' נפגשו בסטודיו שלי, למפגש בסימן חיבורים באמנות, במהלכו אירחנו שיתופי פעולה נוספים וגם יצרנו בעצמנו למען החטופים, החיילים ואנשי כוחות הביטחון הפועלים למען ביטחון המדינה.

להמשך קריאה »
נחשולים

חוויה של צבע ואהבה – סדנא

דברים שעושים טוב.
"תוכלי להעביר לנו סדנא ביום לשישי הקרוב?" שאלה והמשיכה "עבור 120 נשות מילואימניקים שאצלנו כבר מעל ל-100 ימים". מה יותר כיף מניקוי ראש בצבעים מול החוף המדהים של נחשולים. התגייסתי.
לרשמים – הקליקו וקראו.

להמשך קריאה »

לטייל על הר שכניה

בוקר טוב מתחיל בכתבה טובה, זיו ריינשטיין, כתב התיירות של וואללה, יצא להתאוורר על הר שכניה. התוצאה תעלה לכם בכמה ימי ביקור על ההר שלא נגמר, וגם בביקור בסטודיו שלי. כל הפרטים כאן.

להמשך קריאה »
ניצנים לימים טובים

ניצנים לימים טובים

דברים שעושים טוב.
ימים של מלחמה. אני מקבלת שיחת טלפון, בצד השני תרומה מחממת לב ונשמה, "עזרי לי להעניק את התרומה לתושבי עוטף הזקוקים לה" ביקש.
עם בוא הימים הקרים התרומה נמסרה וההרגשה נהדרת.

להמשך קריאה »
כובע נזיר

משחקי ילדות – עלי כובע נזיר

משחקי ילדות – משחקים מהטבע. אחד הצמחים הנפוצים לכיסוי שטחים בתקופת החורף הוא הכובע הנזיר, זה מכסה את הגינות והשטחים במרבד פורח בגווני צהוב-כתום. בילדותי נהגנו לשחק בעלי הצמח הקליקו וצפו.

להמשך קריאה »
משי - כביסה וגיהוץ

משי כביסה וגיהוץ

בדי משי – טיפים לכביסה וגיהוץ צעיפים ומוצרי משי.
בדים טבעיים כמשי, שיפון, אורגנזה או קטיפה, נוטים להתקלקל בכביסה במכונה. רצוי לכבס אותם ביד. איך עושים את זה? קראו בפוסט.

להמשך קריאה »

יש לי יום הולדת

הבוקר קיבלתי שיחת טלפון שאהבתי במיוחד. התקשר ואמר: "לאשתי יש יום הולדת ואני רוצה להפתיע אותה בסדנא זוגית מיוחדת" אמר. "איזו סדנא תוכלי להציע לי?"

להמשך קריאה »